26 грн. ₴

Вогнетривка цегла

Звичайна «червона» (глиняна) цегла не витримує сильного жару. При температурі "білого жару" (1200 ° С) вона плавиться, а при охолодженні кришиться. Але існують і специфічні види цегли, так звана вогнетривка цегла. Шамотна цегла - це цегла, яка здатна витримати температуру понад 1000 ° C., тому більшість будівельників при будівництві печей в саунах і різних камінів віддають свою перевагу вогнетривкій цеглі, яка має більш широку сферу застосування за рахунок своєї універсальності і порівняну дешевизну.
Вогнетривка цегла - це матеріал, назва якого говорить сама за себе: на відміну від звичайної керамічної цегли, яка починає руйнуватися при температурі 800 градусів за Цельсієм, витримує температури до 1500-1700 градусів (необхідні в металургії, склоробстві, випалюванні порцеляни) без найменших ушкоджень. Вогнетривка цегла має високий коефіцієнт теплопровідності, а значить, цей вид цегли відмінно зберігає і віддає тепло.
Застосовують цю цеглу для кладки камінів і футерування паливних камер, кухонних вогнищ, опалювальних печей. Так само вона підходить для кладки димових труб. В першу чергу, вогнетривку цеглу використовують для монтажу печей та камінів, другою сферою, де вогнетривка цегла царює по-справжньому, є промисловість, пов`язана з високими температурами, - наприклад, склодувні майстерні, фабрики кераміки і т.д.
Також в наявності є вогнетривка цегла інших виробників (розміром 25*12*6, 5), мертель (суміш для кладки вогнетривкої цегли) в мішках по 25 кг

ID: 638027
Создано: 25/03/2016

Татьяна

Зарегистрирован 09/08/2011
Активность 14 час. назад

Покупайте безопасно

  • Не платите продавцу до получения товара или услуги
  • Встречайтесь с продавцом в публичном месте
  • Проверяйте товар перед покупкой

Похожие объявления