Паркетні роботи Луцьк. Укладання дошки, циклювання паркету в Луцьку

Укладання паркету Луцьк, паркет ціна за квадратний метр, циклювання, ремонт паркету в Луцьку, укладання паркетної дошки по Луцьку і області, паркетна підлога, паркетна дошка ціни міста Луцька.

Для надійної і довговічної експлуатації підлоги необхідно правильно її оформити. Тільки при вірному підборі матеріалів і професійному підході до установки буде ідеальне підлогове покриття, яке прослужить багато років!

Наша компанія вважає найбільш правильним будівельним матеріалом відносно екологічності і довговічності дерев'яний паркет. Тим паче, що ми можемо грамотно його укласти - він красиво виглядатиме і не потребує ремонту в найближче десятиліття!

Ми впораємося з найскладнішим завданням, коли підлога неоднорівнева - зробимо акуратне бетонне стягування, покладемо фанеру, проклеїмо паркетні дошки. Це самий трудомісткий процес. У кращому разі ми просто покладемо лаги (попутно можемо провести комунікації і теплоізоляцію), оброблені спеціальними речовинами від шкідників, потім фанеру і дощечки.

Найбільш економним варіантом є укладання на чорнову підлогу - це можливо тільки коли сама поверхня ідеально рівна, що буває рідко.

Ми зробимо правильну шліфовку паркету, яка вирівняє усі недоліки, прибере забруднення і забезпечить повноцінну адгезію лаку. Після цього ми лакуємо підлогу - так подовжується термін служби деревини, зменшуються шанси його механічного ушкодження.

Тепер ви знаєте, що ми справжні професіонали і за справу беремося з повною віддачею і багажам накопичених знань. Дзвоніть і замовляйте якісні послуги з приємної вартості!

Дізнатись будь-яку додаткову інформацію, зробити замовлення можна з 8: 00 до 18.45:

( 050 ) 420 – 58 – 63
( 067 ) 640 – 52 – 48
( 063 ) 346 – 82 – 22

ID: 739485
Создано: 05/12/2016

менеджер по работе с заявками

Зарегистрирован 27/09/2016
Активность 31/03/2018 11:06

Покупайте безопасно

  • Не платите продавцу до получения товара или услуги
  • Встречайтесь с продавцом в публичном месте
  • Проверяйте товар перед покупкой

Похожие объявления